TECHNIK VSTUPNÍ KVALITY

Německá společnost působící v automobilovém průmyslu se sídlem v Ostravě

přijme:

Požadavky:

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost VDA, ISO, ISO/TS norem
  • Znalost SPC, PPAP, APQP, 8D
  • Znalosti statistiky
  • Praxe v automobilovém průmyslu v oblasti kvality výhodou
  • Schopnost orientace v technické dokumentaci
  • Aktivní znalost NJ
  • Organizační schopnosti
  • Asertivní přístup, schopnost prosadit se
  • Schopnost a ochota cestovat
  • Schopnost pracovat v týmu, samostatnost, jisté vystupování
  • Znalost PC (MS Office, Internet, MS Outlook)
  • Řidičský průkaz skup. B

Náplň práce:

  • Odpovídá za prosazování kvalitativních požadavků u dodavatelů
  • Zodpovědnost za vyhodnocování dodavatelských reklamací
  • Odpovědnost za pravidelné hodnocení dodavatelů
  • Odpovědnost za reporting ukazatelů dodavatelské kvality
  • Odpovědnost za vstupní kontrolu
  • Provádění auditů u dodavatelů
  • Aktivní účast při řešení a odstraňování chyb

Nabízíme:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Možnost zvyšování kvalifikace v závodě i v zahraničních lokalitách
  • Odpovídající mzdové ohodnocení

Životopisy s průvodním dopisem a fotografií prosím zasílejte na e-mail uchazeci@quarder.cz

Telefonický kontakt: +420 596 693 167, +420 596 693 849, mob. +420 602 702 134, +420 605 245 711, Po-Pá od 7.00 do 15.30 hod.

Firma: Erwin Quarder CZ s.r.o.

Kontakt: Lubor BARŠA
Palackého 1155/78
702 00 Ostrava - Přívoz

Telefon: 602702134

Místo práce: Ostrava

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé