Automatizační technik

Německá rodinná společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého kolektivu pracovníka na pozici

Co vás čeká:

- údržba robotů, automatizací a zařízení

- vytváření a úprava stávajících programů

- vedení dokumentace strojů  a automatizací

- aktivní účast při řešení a odstraňování chyb

- opravy a úpravy automatizací a robotů

- spolupráce na zavádění zlepšovacích procesů

- spolupráce s oddělením elektro a strojní údržby strojů

Co my očekáváme:

- vzdělání se zaměřením na elektro nebo automatizační techniku

- orientace v technické dokumentaci (elektro schémata, výkresy)

- manuální zručnost

- zkušenosti s automatizační technikou výhodou

- praxe v oblasti programování robotů výhodou

- znalost řídících systémů (Siemens PLC ,Wittmann) výhodou

- vyhláška 50/1978 Sb., § 6

- spolehlivost, pečlivost a samostatnost plnit svěřené úkoly

- praxe v automobilovém průmyslu výhodou

- práce v třísměnném provozu

- znalost NJ/AJ výhodou

Co vám nabízíme:

- hlavní pracovní poměr

- možnost vzdělávání v oblasti automatizace

- zázemí silné mezinárodní společnosti

- možnost profesního růstu

- pět týdnů dovolené

- čisté prostředí, příjemný kolektiv

- docházkový bonus, stravenky

- nástupní mzda 30.000,- Kč

- nástup možný ihned

Výrobní závod se nachází v Ostravě – Přívoze.

Životopisy s průvodním dopisem prosím zasílejte na e-mail uchazeci@quarder.cz

Telefonický kontakt: +420 596 693 167, m. +420 602 702 134,

Po-Pá od 7.00 do 15.30 hod.

Firma: Erwin Quarder CZ s.r.o.

Kontakt: Lubor BARŠA
Palackého 1155/78
702 00 Ostrava - Přívoz

Telefon: 602702134

Místo práce: Ostrava

Plat: 30000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé